صفحه اصلیتماس با مافرصت های شغلی

فرصت های شغلی

بیلوشن همواره تلاش نموده است بستر پذیرش افراد متخصص و متعهد و جوان را فراهم نماید، از این رو با توجه به نیاز، اقدام به انتشار آگهی های استخدامی در روزنامه خبر، سایت ایران تلنت و سایت فعلی بیلوشن می نماید و علاقمندان می توانند از این طریق با گروه مهندسی بیلوشن همکاری نمایند. تمرکز گروه مهندسی بیلوشن بر تقویت بار علمی در بخش های اجرایی و به طور ویژه در بخش محاسباتی می باشد، به همین منظور تلاش می نماید تا با استفاده از تازه فارغ التحصیلان مشتاق و علاقمند در این مسیر قدم بردارد. افراد علاقمند همچنین می بایست پایبند به منشور اخلاقی بیلوشن باشند که مبنی بر احترام و رعایت حقوق طرفین است. بیلوشن پی در پی تلاش نموده است با فراهم آوردن فضای علمی، منظم و دوستانه، با تامین رضایت شغلی عوامل خود بهره وری خود را افزایش دهد و همواره رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
علاقمندان می توانند لیست آگهی های استخدامی را در زیر مشاهده نمایید و با دریافت فرم رزومه مخصوص استخدام از این بخش و تکمیل و ارسال آن به بخش کارگزینی بیلوشن درخواست خود را ارائه نمایید.
بیلوشن همیشه سعی نموده است محیطی آموزنده را برای کارآموزان و دانشجویان فراهم می نماید تا با فضای کاری گروه های مهندسی در یک محیط تخصصی آشنا شوند. از این رو از کارآموزان علاقمند در زمینه های مهندسی سازه، تاسیسات، معماری، مهندس کارگاه، نقشه کشی، حسابداری و مدیریت که قصد دارند دوره کارآموزی خود را در بیلوشن طی نمایند دعوت می شود با دریافت فرم رزومه مخصوص کارآموزان از این بخش و تکمیل و ارسال آن به بخش کارگزینی درخواست خود را ارائه نمایند.

فرم رزومه مخصوص استخدام                                  فرم رزومه مخصوص کارآموزان

بالای صفحه