صفحه اصلیخدماتطراحی و محاسبه

طراحی و محاسبه

مراحل مهندسی پیش از اجرا در هر پروژه، همواره از اهمیت خاصی برخوردار است. همیشه یک طراحی معماری خوب، امتیازی مناسب برای فروش یک بنا می باشد و یا سازه محاسبه شده بهینه باعث کاهش هزینه های ساخت و پایداری بنا در حوادث طبیعی نظیر زلزله می شود. طراحی تاسیسات به صورت مهندسی با اشراف به تمامی فاکتورها، رضایت بهره برداران یک پروژه را در بر خواهد داشت و هزینه های نگهداری یک بنا را کاهش می دهد و یا طراحی داخلی حرفه ای یک فضا، باعث استفاده مفید از تمامی بخش های یک بنا می شود.

در کشورهای توسعه یافته مراحل مهندسی پیش از اجرا در یک پروژه، حداقل به اندازه زمان اجرای پروژه و چه بسا بیشتر از آن، زمان می برد. این در حالی است که در کشور ما معمولا آغاز یک پروژه را از زمان شروع عملیات اجرایی حساب می کنند و از مراحل قبل از آن به عنوان بوروکراسی اداری پروژه یاد می کنند که باید در کمترین زمان از آن گذر کرد. این رویکرد نامناسب نهایتا هزینه های جبران ناپذیری را در اجرا و بهره برداری پروژه به دنبال خواهد داشت. بعضا بسیاری از مشکلات موجود در پروژه های عمرانی از این کمبود ناشی می شود.

 یک پروژه با شکل گیری اولین ایده متولد می شود. گروه مهندسی بیلوشن از اولین قدم ها همراه شماست. مهندسین و طراحان مجرب بیلوشن با بکارگیری تخصص فنی، تجربه کاری، دانش روز موفقیت نهایی یک پروژه را تضمین می کنند. گذشته از این با پیش بینی چالش های پیش روی یک پروژه، راه حل های مناسبی را پیش از روبرو شدن با آن در نظر می گیرند تا شما با اطمینان خاطر در مسیر پیشبرد پروژه گام بردارید. همراهی بیلوشن با خواست شما آغاز می شود اما هیچ گاه خاتمه نمی یابد، ما شما را در مسیر پروژه تنها نخواهیم گذاشت و حتی پس از بهره برداری پروژه پشتیبانی و حمایت ما همراه شما خواهد بود.

گروه مهندسی بیلوشن با انجام تمامی خدمات طراحی و محاسبه در قالب بخش مهندسی بیلوشن کوشیده است تا با نزدیک کردن مراحل مختلف طراحی، امکان بروز خطای ناشی از عدم هماهنگی را از بین ببرد. به خاطر داشته باشیم علوم مهندسی همواره در مسیر کاهش هزینه ها و افزایش کارایی و دوام قدم بر می دارند. بیلوشن خدمات مهندسی طراحی و محاسبه خود را در سطحی متفاوت از استانداردهای رایج موجود و همگام با به روز ترین استانداردها و آئین نامه های معتبر دنیا ارائه می کند. امیدواریم گروه مهندسی بیلوشن در پروژه های آتی خود همکار شما باشد تا بتوانید تجربه ای متفاوت از خدمات مهندسی را با استاندارد بیلوشن تجربه نمایید.

خدمات طراحی و محاسبه ارائه شده از سوی بیلوشن به صورت زیر تقسیم بندی شده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در هر زمینه، روی بخش مورد نظر کلیک کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات طراحی و محاسبه و یا طرح هر گونه سوال و یا درخواست خدمات می توانید از قسمت تماس با ما خواسته خود را با بیلوشن مطرح نمایید.

بالای صفحه