صفحه اصلیخدماتطراحی و محاسبهطراحی و محاسبه تاسیسات

طراحی و محاسبه تاسیسات

Installation Bilosionآیا هیچ وقت در هنگام بازکردن شیر روشویی و یا سینک خود صدای قوچ مانندی شنیده اید؟ اگر در آپارتمان زندگی می کنید آیا هیچ گاه نیمه شب از صدای جریان آب ناشی از استفاده سیفون طبقه بالا از خواب برخاسته اید؟ آیا در تابستان با کمی فشار آب در ساعت های پرمصرف مواجه شده اید؟ آیا تا کنون به این نتیجه رسیده اید که در تابستان کولر شما خانه تان را خنک نمی کند و یا اینکه در زمستان هر چه دمای شوفاژ خود را افزایش می دهید خانه شما گرم نمی شود و حتی گذشته از این با قبض های نجومی روبرو می شوید؟ آیا تا کنون احساس نموده اید که در شب خانه شما حتی باروشن کردن تمام چراغ ها به اندازه کافی روشن نیست؟ اگر با هریک از این گونه مشکلات دست و پنجه نرم می کنید بدانید که با  طراحی تاسیسات به صورت مهندسی با هیچ یک از این مسائل روبرو نمی شدید.

طراحی تاسیسات یک بنا، طراحی سیستم برق رسانی و روشنایی، سیستم های ارتباطی نظیر تلفن و آیفون و تلویزیون و شبکه و اینترنت، سیستم آب و فاضلاب، سیستم گاز رسانی، سیستم گرمایش و سرمایش، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم تامین هوای تازه ساکنان و دستگاه های خانگی را شامل می شود. طراحی مناسب تاسیسات یک بنا اثر مستقیمی بر رضایت استفاده کنندگان آن را به دنبال خواهد داشت، همچنین یک طراحی کارآمد قابل تعمیر، تعویض و نگهداری با هزینه ای معقول است و اصطلاحا یک بار مصرف نیست. یک طراحی اصولی حتی در هنگام وقوع بلایای طبیعی نظیر زلزله هم باید تا حدی کارایی خود را حفظ کند و ساکنان را با خطر دوچندان روبرو نکند. آیا می دانید در هنگام وقوع زلزله بیشترین خطر در مناطق آپارتمانی انفجار خطوط گاز به علت نشت گاز است؟ و این درحالی است که با طراحی مناسب و اجرای صحیح می توان از این اتفاق جلوگیری نمود؟ مهندسین بیلوشن در زمان طراحی تاسیسات به تمامی این مسایل می اندیشند و آنها را در محاسبات خود لحاظ می کنند.

در زمینه طراحی تاسیسات، مانند دیگر زمینه های طراحی، معمولا سوالات و انتخاب های بسیار زیادی پیش رو قرار دارد که بعضا با توجه به شرایط موجود هر پروژه و انتظارات کارفرما پاسخ های متفاوتی دارند. از شما دعوت می کنیم که مقالات موجود در این زمینه را در زیر مطالعه فرمایید و یا درخواست خود را با مهندسین ما از قسمت تماس با ما مطرح کنید. تمامی خدمات مشاوره ای ما به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

همراهی بیلوشن با خواست شما آغاز می شود اما هیچ گاه خاتمه نمی یابد، ما شما را در مسیر پروژه تنها نخواهیم گذاشت و حتی پس از بهره برداری پروژه پشتیبانی و حمایت ما همراه شما خواهد بود. امیدواریم گروه مهندسی بیلوشن در پروژه های آتی خود همکار شما باشد تا بتوانید تجربه ای متفاوت از خدمات مهندسی و طراحی را با استاندارد بیلوشن تجربه نمایید. برای طرح هر گونه سوال و یا مشاوره درخواست خود را از قسمت تماس با ما مطرح نمایید. لازم به ذکر است کلیه خدمات مشاوره بیلوشن به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

 

 

 

بالای صفحه