صفحه اصلیخدماتطراحی و محاسبهطراحی و محاسبه سازه

طراحی و محاسبه سازه

Structure Bilosion به عقیده مهندسین بیلوشن مهم ترین مرحله در کل روند اجرای یک بنا طراحی و محاسبه سازه می باشد. یک بنا هرچه زیبا طراحی شود و یا حتی با بهترین کیفیت اجرا گردد، در صورت عدم طراحی سازه ای نامناسب محکوم به شکست خواهد بود. طراحی سازه به اندازه ای حساس و مهم است که حتی با تبدیل یک اتاق به انبار، در صورتی که در محاسبات دیده نشده باشد، سازه کل بنا می تواند با مخاطره روبرو شود. علم طراحی سازه یکی از علوم نوین دنیای امروز است که همواره در حال تکامل و پیشرفت است از این رو مهندسین بیلوشن با  اطلاع و پیروی از آخرین آئین نامه ها و بخش نامه ها، طراحی سازه ای ایمن را تضمین می کنند.

یک سازه طراحی شده مهندسی، سازه ای است که به میزان مورد نیاز پایدار باشد. برای مثال از فونداسیون یک سازه انتظار می رود که وزن بنا را به صورت مناسب به زمین وارد کند؛ اگر ضعیف طراحی شود کل بنا و تمامی مصالح هزینه شده با مخاطره روبرو می شود و اگر زیاد از حد قوی طراحی شود، مقدار و هزینه مصالح مصرفی به صورت غیر لازم افزایش یافته و نهایتا به محیط زیست آسیب می رساند. ما در بیلوشن سازه را به صورتی طراحی می کنیم که با توجه به استانداردهای موجود به میزان مورد لزوم و یا مقدار  خواستی کارفرما مقاوم باشد تا هم ایمن باشد و هم اقتصادی. ما تمامی جوانب و حالت های بهره برداری از یک بنا را در طراحی سازه در نظر می گیریم تا نهایتا بنای شما از هر نظر در مواجهه با بلایای طبیعی ایمن و پایدار باشد.

در زمینه طراحی یک سازه ایمن، معمولا سوالات و انتخاب های زیادی پیش روی کارفرمایان قراردارد که با توجه به نیاز و شرایط شما و پروژه، جواب های متفاوتی دارند. اگر برای شما نیز این سوال وجود دارد که سازه بتنی مناسب تر است یا فلزی، و یا اینکه سقف تیرچه بلوک بهتر است یا سقف کرمیت (تیرچه فلزی با جان باز) و یا دیگر  سوالاتی از این قبیل، از شما دعوت می کنیم که مقالات موجود در این زمینه را در زیر مطالعه فرمایید و یا درخواست خود را با مهندسین ما از قسمت تماس با ما مطرح کنید. تمامی خدمات مشاوره ای ما به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

همراهی بیلوشن با خواست شما آغاز می شود اما هیچ گاه خاتمه نمی یابد، ما شما را در مسیر پروژه تنها نخواهیم گذاشت و حتی پس از بهره برداری پروژه پشتیبانی و حمایت ما همراه شما خواهد بود. امیدواریم گروه مهندسی بیلوشن در پروژه های آتی خود همکار شما باشد تا بتوانید تجربه ای متفاوت از خدمات مهندسی و طراحی را با استاندارد بیلوشن تجربه نمایید. برای طرح هر گونه سوال و یا مشاوره درخواست خود را از قسمت تماس با ما مطرح نمایید. لازم به ذکر است کلیه خدمات مشاوره بیلوشن به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

Bilosion Pdf Download دانلود راهنمای حالت های طراحی سازه و رزومه گروه مهندسی بیلوشن

Bilosion Pdf Download دانلود بروشور معرفی خدمات طراحی سازه گروه مهندسی بیلوشن

بالای صفحه