صفحه اصلیخدماتپیمانکاری کلی و جزئی

پیمانکاری کلی و جزئی

اجرای ساختمان به صورت شخصی و غیر حرفه ای امروزه در کشور ما متداول شده است که متاسفانه منجر به اتلاف هزینه و افت کیفیت بسیار در اجرا گردیده که هزینه های غیر قابل جبرانی را برای کارفرما به همراه می آورد. ساختمان به عنوان یک سیستم به هم پیوسته از اجزای مختلف تشکیل است که در صورت عدم عملکرد صحیح هر قسمت کل بنا دچار مخاطره می گردد. گروه مهندسی بیلوشن با استفاده از مهندسین متعهد و متخصص خود کوشیده است با کیفیتی متمایز اقدام به اجرای طرح های عمرانی شما نماید. بدین صورت که با طرح نقشه های اجرایی و شبیه سازی عملیات پیش رو از هرگونه دوباره کاری و هزینه های بیهوده کاسته و مشکلات را پیش از روبرو شدن پیش بینی نموده راه حل های مناسبی را اتخاذ می نمایند.

مهندسین اجرایی بیلوشن خود در بخش های مختلف طراحی و محاسبات سازه و تاسیسات فعال می باشند و به نکات مد نظر طراحان احاطه داشته در عین حال با دید اجرایی قوی که از تجربیات کاری حاصل شده است کیفیت نهایی پروژه را تضمین می نمایند. در عین حال با ارائه نقشه زمانبندی در ابتدای پروژه و پیگیری و اصلاح آن در مسیر اجرا زمان را به حداقل ممکن کاهش خواهند داد که نتیجه آن بهره وری مالی پروژه می باشد. مدیریت مالی بخش جدا نشدنی پروژه های پیمانکاری بیلوشن می باشد که با کنترل هزینه ها و تامین مصالح از توزیع کنندگان اصلی هزینه های اجرا را به حداقل می رساند.

طبق منشور اخلاقی بیلوشن رعایت تمامی حقوق دست اندرکاران پروژه شامل کارفرما، نیروهای اجرایی، ناظران و عوامل فنی در تمامی مراحل اجرای پروژه از اولویت های اصلی ما می باشد به صورتی که رضایت کامل طرفین را در پی داشته باشد. گروه مهندسی بیلوشن با پیروی از تمامی اصول اداری و اخلاقی موجود همواره کوشیده است ارتباط خوب و موثر خود را با ناظرین پروژه و سازمان های ناظر حفظ نماید که نتیجه آن اعتماد متقابل طرفین و نهایتا تسریع در پیشرفت پروژه می باشد.

بیلوشن قادر به انجام تمامی پروژه های پیمانکاری از کوچک و بزرگ، کلی و جزئی، ابنیه و تاسیسات می باشد. از سوی دیگر بیلوشن با درنظر گرفتن روش های مختلف قراردادی سعی نموده است تا خواست تمامی کارفرمایان را تامین نماید، بدین صورت که هر یک از کارفرمایان بر حسب نیاز می توانند با انتخاب یکی از انواع قرارداد نیاز های خود را تامین نموده از خدمات بیلوشن استفاده نمایند. اطمینان داریم که شما پس از اولین همکاری با بیلوشن، ما را به عنوان همراه همیشگی، در دیگر پروژه های آتی خود انتخاب خواهید نمود زیرا سابقه خدمات پیمانکاری بیلوشن و رضایت کارفرمایان پیشین ما گواه این مطلب است.

به منظور آشنایی با انواع مختلف قراردادهای پیمانکاری روی بخش مربوطه کلیک نمایید. همچنین به منظور انتخاب روش پیمان مناسب با نیاز ها و شرایط پروژه شما، با مهندسین ما از قسمت تماس با ما تماس بگیرید. تمامی خدمات مشاوره ما به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

 

بالای صفحه